środa, 12.08.2020r.
Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha

2009-10-17 | komentarzy: 3 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Zawodnicy AK Stomil przed nowymi wyzwaniami.

Po udanym debiucie na Rajdzie Rzeszowskim, załoga Adam Sidor z pilotem Bartłomiejem Dziurzyńskim przygotowuje się do startu w przedostatniej rundzie Rajdowego Pucharu Polski w tym roku, czyli Rajdzie Zamkowym, który zostanie rozegrany w okolicach Będzina w dniach 23-24 października. Rajdową bronią będzie oczywiście Opel Astra GSI homologowany w grupie A. W tej chwili na liście zgłoszeń widnieje 77 załóg z czego 7 w markowej klasie Astry, w której oczywiście ścigają się nasi zawodnicy.

Jak narazie wielką niewiadomą pozostaje pogoda, ale niezależnie od niej załoga zapowiada szybką i rozważną jazdę. Priorytetem oczywiście jest dotarcie do mety oraz zdobycie kolejnych doświadczeń - mówi Adam, ale napewno nie odpuścimy walki i postaramy się zaskoczyć konkurentów.

W ten sam weekend zostanie również rozegrany Rajd Żubrów - klasyczna już impreza, w której ścigają się byli zawodnicy oraz działacze sportów motorowych. Andrzej Dykas z Waldemarem Ulakiem w dobrze znanym Subaru Impreza GT będą reprezentować nasz Klub w tym Rajdzie i na mecie w Zakopanem planują zameldować się z jak najlepszym wynikiem.

Zawodnikom życzymy oczywiście szerokości na odcinkach oraz jak najwyższych miejsc na mecie.

pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl