czwartek, 04.06.2020r.
Imieniny: Christy, Helgi, Karola

2010-01-10 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Rajdowa Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Jak wiadomo co roku na początku stycznia jest organizowana Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, w której czynny udział bierze środowisko rajdowe. I tak w tym roku z wielkim rozmachem Zbigniew Kotarba zorganizował 10 stycznia 4 Tarnowską Moto-Orkiestrę. Główną atrakcją był skok Andi Mancina na nowo wybudowanej skoczni Mitsubishi Lancerem Evo IX. Osoba, która wylicytowała ten skok przeżyła jednak chwile niepewności zanim pofrunęła w powietrze 300 konnym potworem, ponieważ Andi w trakcie próbnego skoku o długości 29 metrów uszkodził tylny most samochodu. Na szczęście udało się usunąć usterkę i drugi skok odbył się. Pozostałe licytacje w trakcie imprezy prowadził jak zawsze sypiący dowcipami Maciej Wisławski, a wylicytować można było przejazdy z Waldemarem Janeckim (Fiat 126p), Grzegorzem Dulem (Mitsubishi Lancer Evo VIII), Grzegorzem Grzybem i Maciejem Rzeźnikiem (obaj Mitsubishi Lancer Evo IX) oraz naszymi klubowymi kolegami Adamem Sidorem (Opel Astra GSI) i Andrzejem Dykasem (Subaru Impreza GT). Wszyscy kierowcy jeździli bardzo widowiskowo nie patrząc na ogromne dziury na trasie i każdy z pasażerów wysiadał z dużym uśmiechem na twarzy. W sumie na rzecz WOŚP zebrano 4600 zł.

Równolegle odbywał się SuperSprint dla zawodników bez licencji sportowych, których stawiło się na starcie 36. Po 2 przejazdach bardzo śliskiej trasy zawodnicy AK Stomil w Dębicy zajęli następujące miejsca:

  • Paweł Prokop - Fiat 126p - 4 miejsce w klasie 1
  • Łukasz Patla - Fiat 126p - 7 miejsce w klasie 1
  • Tomasz Mussur / Łukasz Kusiak - Opel Corsa GSI - 5 miejsce w klasie 3
  • Bartłomiej Dziurzyński / Ewa Dziurzyńska - Honda CRX - 8 miejsce w klasie 3
  • Andrzej Dykas / Waldemar Ulak - Subaru Impreza GT - 1 miejsce w klasie 4 oraz 3 w generalce

Cieszymy się, że po raz kolejny udało się połączyć dobrą zabawę z pomocą innym. Oby jak najczęściej zarówno na odcinkach specjalnych jak i w życiu duch sportowy szedł w parze z życzliwością dla innych.

Galeria zdjęć J. Tokarski

Galeria zdjęć J. Kaszuba

Galeria zdjęć
pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl