piątek, 24.05.2019r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

2010-08-30 | komentarzy: 1 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Omega Pilzno Rally Team przed Rajdem Wisły

W dniach 10-11 września odbędzie się 56 Istebiański Rajd Wisły, który będzie 8 rundą Rajdowego Pucharu Polski. Jak wiadomo w tym cylku startuje dębicki duet Adam Sidor i Bartłomiej Dziurzyński, którzy pojawią się na starcie tej imprezy w dobrze znanym Oplu Astra GSi.

Adam Sidor: Po trzecim miejscu w klasie w Rajdzie Rzeszowskim, jesteśmy jeszcze bardziej głodni sukcesu, dlatego jedziemy do Zwardonia z zamiarem poprawienia tego wyniku. W samochodzie utwardziliśmy lekko tylne amortyzatory, co powinno zwiększyć pewność prowadzenia na szybszych partiach, ale zdajemy sobie sprawę, że pod względem sprzętu jeszcze troche nam brakuje do czołówki klasy. Pomimo, że nie jedziemy pełnego cyklu Pucharu, ciągle jest szansa na niezłe miejsce na koniec debiutanckiego sezonu, więc postaramy się tą szansę wykorzystać. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na odcinkach.

Starty zawodników sponsorują: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, Sieć Serwisowa Degum, ZPN Tabor, Woldrex, Automobiles oraz Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw.
Serwis rajdówki zapewnia firma M-Car Maciej Żybura - najlepszy warsztat samochodów rajdowych i nie tylko. 

pp


Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl