poniedziałek, 12.04.2021r.
Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

2010-09-13 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Omega Pilzno Rally Team po Rajdzie Wisły.

W lekko zmienionym składzie załoga Omega Pilzno Rally Team pojawiła się na starcie 56 Istebiańskiego Rajdu Wisły. Na prawym fotelu Astry tym razem zasiadł Tomasz Kozłowicz, który wcześniej pilotował Sławomira Ogryzka. Załoga z przygodami podróżowała po mokrych i bardzo trudnych oesach, meldując się na mecie na 3 miejscu w klasie Astry.

Adam Sidor: To zdecydowanie najtrudniejszy rajd w jakim brałem udział. Wąskie trasy, naniesiony syf, bardzo dużo spadań z podbiciami to wszystko spowodowało, że mało która załoga nie popełniła żadnego błędu. Nasze na szczęście nie były poważne i poza lekkgo pogniecioną blachą i stratą czasową nie przyniosły żadnych konsekwencji. Współpraca z Tomkiem układała się bardzo dobrze, o czym świadczy wygrany OS 2 w klasie Astry. Szkoda nam tego występu, ale takie są rajdy.

Dziękujemy naszym sponsorom: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, Sieć Serwisowa Degum, ZPN Tabor, Woldrex, Automobiles oraz Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw oraz serwisowi i zapraszamy na Rajd Zamkowy.

Onboard załogi z OS 2
pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl