poniedziałek, 12.04.2021r.
Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

2011-09-20 | komentarzy: 2 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Omega Pilzno Rally Team po Rajdzie Wisły.

W dniach 16-17 września odbył się 57 Rajd Wisły - 9 i przed ostatnia runda Rajdowego Pucharu Polski. Na starcie pojawiło się 70 załóg by rywalizować ze sobą na odcinkach w okolicach Jastrzębia Zdroju.

Automobilklub Stomil reprezentowała załoga Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński w Oplu Astra GSi, która zajęła 4 miejsce w klasie oraz 20 w generalce.

Adam Sidor: Założeniem na ten rajd było osiągnięcie mety i to założenie udało się zrealizować. Na 1 pętli nawet nie śledziliśmy czasów tylko skupialiśmy się na czystym pokonywaniu odcinków. Na 2 pętli zdecydowanie przyspieszyliśmy, urywając po 10 sekund z poprzednich czasów na każdym odcinku. Jak zwykle w tym sezonie w trakcie rajdu dały o sobie znać problemy techniczne, ale udało się dojechać do mety, z czego bardzo się cieszymy.

Bartłomiej Dziurzyński: Do 3 miejsca brakło nam 8 sekund, ale cieszymy się z tego, co wyjeździliśmy. Był to chyba nasz ostatni występ w RPP w tym sezonie, który najprawdopodobniej zakończymy na 4 miejscu w klasie Astry. Dziękujemy sponsorom: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, sieć serwisowa Degum, ZPN Tabor i M-Car - mechanika pojazdowa za wsparcie i wiarę. Do zobaczenia na trasach w sezonie 2012.

onboard z Rajdu Wisły

galeria zdjęć
pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl