poniedziałek, 24.02.2020r.
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

2011-11-12 | komentarzy: 2 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Ostatni KJS sezonu

W Święto Niepodległości 11 listopada odbyła się ostatnia runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego oraz Strefy Wschodniej - 11 Międzynarodowy Jasielski Rajd Niepodległości. Do niezmienianych od lat tras: Trans-Wiert, Osiek Jasielski oraz Nowy Żmigród w tym roku organizator dołączył dwie szybkie i ciekawe próby na lotnisku w Stebniku na Słowacji. Niestety dojazd na Słowacje oznaczał 50 km dojazdówki w jedną stronę, co w połączeniu ze strachem przed Słowacką Policją odstraszyło wielu zawodników. Na starcie więc stanęło 50 załóg, spośród których trzy reprezentowały barwy AK Stomil w Dębicy:

Piotr Kudłacz / Dominik Przywara - Honda Civic Type-R - 4 miejsce w klasie 4

Dawid Miąso / Paweł Mucha - Ford Fiesta - 12 miejsce w klasie 3

Paweł Prokop / Patryk Kielar - Fiat 126p - wykluczenie (4 miejsce w klasie 1 wg czasów)

Niestety na mecie okazało się, że Zespół Sędziów Sportowych wykluczył z Rajdu 3 załogi walczące o tytuł Mistrza w klasie 1. Zamieszanie i protesty z tym związane, opóźniło oficjalne wyniki o 1,5 godziny. Wyniki Rajdu w tej klasie oraz generalce zostały zawieszone na kilka dni. OKSS w Rzeszowie również odrzucił protest zawodników i wykluczenia zostały podtrzymane.

W ten sposób zakończył się sezon 2011 w okręgu rzeszowskim. Nieoficjalne wyniki sezonu dostępne są na stronie PZM Rzeszów link.

wyniki rajdu

galeria zdjęć - www.wirtualnejaslo.pl

galeria zdjęć 1 - www.jaslonet.pl

galeria zdjęć 2 - www.jaslonet.pl

filmik z próby Trans-Wiert
pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl