poniedziałek, 24.02.2020r.
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

2012-01-23 | komentarzy: 9 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Wyścig zimowy Bukowa pamięci Krzysztofa Saramy.

W dniu 19 lutego zapraszamy na pierwszy drogowy wyścig z cyklu Samochodowe Zawody Klubowe 2012 na trasie Bukowa niedaleko Brzostka. Imprezę tą dedykujemy niedawno zmarłemu Krzysztofowi Saramie - naszemu klubowemu koledze, który m. in był odpowiedzialny za bezpieczeństwo zawodników oraz kibiców na naszych zawodach. W trakcie wyścigu uczcimy jego pamięć minutą ciszy.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w Szkole w Brzostku przy drodze Pilzno-Jasło. Stamtąd będziemy wyruszali na kręty górski odcinek o długości ok. 1,4 km, który mamy nadzieję będzie pokryty grubą warstwą śniegu. Przewidujemy ok godziny 9 przejazd zapoznawczy, a następnie 3 przejazdy wyścigowe - wszystkie zaliczane do klasyfikacji końcowej. Wpisowe w wysokości 80 zł prosimy wpłacać na konto Klubu do 17 lutego wraz z wysłanym zgłoszeniem. W ramach wpisowego przewidujemy ciepły posiłek. Obowiązuje zakaz jazdy na oponach z kolcami.

Do zobaczenia.


Informacja pogodowa z 17 lutego:

W dniu dzisiejszym dokonano odbioru trasy wspólnie z policją. Trasa jest przejezdna. Na podkładzie z ubitego śniegu i lodu znajduje się kilkucentymetrowa warstwa luźnego śniegu. Na chwilą obecną nadal pada śnieg. W niedzielę, w godzinach porannych przewidujemy ponowne odśnieżanie trasy. Temperatura utrzymuje się na poziomie -4 st.

Prezes

Jerzy Matelowski

pp

Do pobrania:

regulamin_samochodowych_zawodow_klubowych_2012.pdf
mapka_bukowa_2012.pdf
karta_zgloszenia_bukowa.doc
regulamin_uzupelniajacy_bukowa.pdf
Lista_Bukowa_2012.pdf
bukowa_plakat.jpg
Lista_Startowa_Bukowa_2012.pdf
Wyniki_Bukowa_2012.ods

Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl