poniedziałek, 25.03.2019r.
Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli

2012-05-07 | komentarzy: 3 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Omega Pilzno Rally Team przed Rajdem Mazowieckim

Firma Omega Pilzno www.omega-pilzno.com.pl w tym roku obchodzi 20-lecie założenia. I właśnie biała Astra oklejona jubileuszowym logiem tej firmy wystartuje w dniach 11-12 maja w Rajdzie Mazowieckim. Za sterami zasiądzie jak zwykle Adam Sidor, a na prawym tym razem Wojciech Wysokiński.

Adam Sidor: Jak najszybciej chcę zapomnieć o Rajdzie Świdnickim i rozpocząć nowe oesy Rajdu Mazowieckiego. Z rywalizacji na Dolnym Śląsku wykluczyła nas nieszczelność układu chłodzenia, dzięki której praktycznie zatarliśmy silnik, a na dodatek na dojazdówce ogoliliśmy 5 bieg w Astrze. Silnik jest już po kompletnej rewizji, skrzynia wymieniona, więc mamy nadzieję, że tym razem osiągniemy metę, która jest naszym celem numer 1 w tym rajdzie. Dziękujemy naszym sponsorom: Omega Pilzno, Rotinger, Tabor, Sieć serwisowa Degum oraz Moto-Hurt Ropczyce.

Wojciech Wysokiński: Bardzo się cięszę, że Adam zaprosił mnie na prawy fotel. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby ten start wyszedł nam jak najlepiej, również wierzę, że szybko zapanuje dobra atmosfera w rajdówce i narzucimy odpowiednie tempo.


pp


Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl