środa, 02.12.2020r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

2013-12-09 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Podsumowanie gali klubowej.

W dniu 26 listopada 2013 r. na zaproszenie Starosty Powiatu Dębickiego w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego odbyło się uroczyste spotkanie władz powiatu dębickiego, władz Automobilklubu z jego zawodnikami, którzy szczególnie wyróżnili się w sportowej rywalizacji i działalności klubu w sezonie 2013.
Na spotkaniu dokonano prezentacji multimedialnych imprez organizowanych przez Automobilklub i osiągnięć zawodników poszczególnych sekcji klubowych.
Sekretarz Powiatu Dębickiego nie krył zaskoczenia osiągniętymi sukcesami, gratulując i życząc wszystkim wyróżnionym wspaniałych osiągnięć w roku 2014.
Do życzeń i gratulacji dołączył się Prezes Automobilklubu, który ponadto przedstawił krótki rys historyczny działalności Zarządu Automobilklubu STOMIL w Dębicy.

Wyróżnienia i nagrody za wybitne osiągnięcia dla zawodników wręczali:
- Michał Prażak - Sekretarz Powiatu Dębickiego – w imieniu Starosty Powiatu Dębickiego
- Jerzy Matelowski – Prezes Zarządu Automobilklubu STOMIL w Dębicy

1. Sekcja BRD:
Uczniowie Gimnazjum w Czarnej: 2 miejsce  w Finale Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

1. Martyna Sasak  - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
2. Grzegorz Stawarz - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
3. Maciej Para  - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czarnej: 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

1. Fabian Szęszoł - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
2. Mateusz Dulian - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
3. Łukasz Ziarko - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD

Opiekun drużyn: Ostręga Jerzy - za wybitne osiągnięcia w popularyzacji BRD


2. Sekcja motocyklistów:

1. Susz Konrad – I miejsce w Pucharze Polski w Trialu Motocyklowym w 2013 r. w klasie otwartej
2. Bolek Wojciech- II miejsce w Pucharze Polski w Trialu Motocyklowym w 2013 r. w klasie otwartej
3. Grabowy Grzegorz - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
4. Cholewa Patryk - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
5. Susz Tomasz - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
6. Dubiel Maciej - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
7. Susz Patryk - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.


3. Sekcja samochodowa:

1. Biegoń Jan – Mistrz Polski w klasie Youngtimer 1600 Classicauto Cup,
2. Patla Łukasz – I miejsce w klasie I Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
3. Załoga:  Dykas Andrzej / Ulak Waldemar – I miejsce w klasie V Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
4. Biegoń Jan – I miejsce w klasie HS Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
5. Załoga: Kidawa Michał / Wysokiński Wojciech – za awans w klasie V w Rajdowych Samochodowych  Mistrzostwach Polski w sezonie 2013,
6. Sidor Adam / Dziurzyński Bartłomiej – za udział w Rajdowym Pucharze Polski w sezonie 2013,
7. Kudłacz Piotr – za I miejsce w Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego w klasie III w sezonie 2013,
8. Grzegorz Olszewski – za wybitne osiągnięcia w sportach samochodowych w sezonie 2013,
9. Kielar Patryk - za wybitne osiągnięcia w sportach samochodowych w sezonie 2013 

galeria zdjęć

prezentacja sekcji BRD

film z III eliminacji SZK - Wyścigu Brzeziny

film z IV eliminacji SZK - Wyścigu Jodłowa




Prezes AK Stomil Jerzy Matelowski

Do pobrania:

gala_komunikat1.doc
imprezy_brd2013.docx
wystapienie_prezesa2013.docx

Nasi partnerzy:




















Projekt i wykonanie UniHost.pl