piątek, 08.12.2023r.
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza

2013-12-18

III Dębicka Motoorkiestra

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników 4 kółek na III Motoorkiestrę czyli superoes, który dzięki uprzejmości władz odbędzie się 12 stycznia 2014r. w samym centrum Dębicy. Start będzie zlokalizowany na ul. Strumskiego, a po paru nawrotach zawodnicy będą finiszowali na ul Piekarskiej. Aby wystartować w imprezie wystarczy posiadać samochód, ubezpieczenia OC i NNW, kask oraz dużo chęci. Przewidujemy 3 przejazdy trasy, wpisowe płatne w dniu zawodów będzie wynosiło 50 zł, z czego 20 zł wrzucamy do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W trakcie zawodów na Rynku w muszli koncertowej będzie można wylicytować gadżety oraz przejazdy pokazowe z zawodnikami biorącymi udział w imprezie. Już za kilka złotych będzie można sprawdzić czasy przyspieszenia poszczególnych aut i granicę przyczepności dębickich ulic, słowem rajdowe emocje w pigułce. Przejazdy te odbędą się zaraz po przejazdach wyścigowych, a cały dochód z licytacji będzie przeznaczony na WOŚP.

Przy trasie zawodów wyznaczone zostały miejsca widokowe dla kibiców zaznaczone na załączonej mapce. Zapraszamy wszystkich do udziału w prawdziwym kryterium ulicznym.

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_motoorkiestra_2014.doc
mapka_motoorkiestra_2014.pdf
zgloszenie_motoorkiestra_2014.doc
dla_kibica_motoorkiestra.pdf
miejsca_widokowe_motoorkiestra_2014.pdf
lista_zgloszen_wosp_2014.pdf
motoorkiestra_plakat_2014.jpg

Nasi partnerzy: