piątek, 19.04.2019r.
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

2014-04-14 | komentarzy: 2 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Rotinger Rally Team wygrywa Rajd Świdnicki 

Dębicka ekipa jeżdżąca w barwach producenta tarcz hamulcowych, firmy Rotinger wraca z Gór Sowich w bardzo dobrych nastrojach po wygraniu klasy Astry oraz 14 miejsca w klasyfikacji generalnej Rajdu Świdnickiego.

Adam Sidor: Rajdowy weekend w Świdnicy był bardzo emocjonujący. Zaczęło się w sobotę wieczorem, kiedy to zaraz po BK w Astrze urwał się wybierak biegów w skrzyni. Cały zespół spędził bezsenną noc przy demontażu skrzyni, ale na szczęście rajdówka rano jeździła już o własnych siłach. Po wygranym 1 oesie już na drugim pech przypomniał o sobie - tym razem obluzowy się łapy przy skrzyni. Pomimo poparzonych rąk przy dokręcaniu udało się dojechać na serwis jako liderzy klasy, gdzie mechanicy spisali się na medal naprawiając usterkę.

Bartek Dziurzyński: Druga pętla stała pod znakiem złego doboru opon i ponownych problemów z łapami skrzyni. Pomimo "momentów" udało się dojechać do mety na pierwszym miejscu i wyjść na prowadzenie w punktacji klasy Astry. Cieszymy się bardzo z tego powodu i postaramy się również pokazać z jak najlepszej strony na Rajdzie Karkonoskim. Dziękujemy naszemu zespołowi: Maćkowi, Mirkowi, Pawłowi i Waldkowi - bez was nie było by tego wyniku oraz naszym sponsorom: Rotinger, ZPN Tabor, Moto-Hurt Ropczyce oraz Degum za wiarę w sukces, który w końcu przyszedł.


pp


Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl