wtorek, 23.04.2024r.
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha

2015-10-11

Zakończenie sezonu trialowego 2015

Dobiegł końca sezon startów w trialu motocyklowym. Ostatnie dwie eliminacje odbyły się w dniach 3-4.10 w Szklarskiej Porębie. W klasyfikacji sezonu najlepiej z naszych klubowych zawodników wypadł Kuba Bolek. Jedenastolatek z Dębicy zajął 3 miejsce w Pucharze Polski w klasie maluch. W klasie otwartej Tomasz Susz został sklasyfikowany na 7 miejscu, a Grzegorz Grabowy na 11. W Mistrzostwach Polski Patryk Susz zdobył 4miejsce w klasie junior, a Wojciech Bolek 8 miejsce w klasie senior.

Zapraszamy do oglądnięcia obszernej relacji z zawodów i zobaczenia, jak w praktyce wygląda ta, ciągle jeszcze niszowa, dziedzina sportu. Naszym zawodnikom jak zwykle serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w następnym sezonie.