czwartek, 19.09.2019r.
Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda

2017-07-06 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

1 Rally Sprint Automobilklubu STOMIL w Dębicy

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz kibiców na 1 Rally Sprint Automobilklubu STOMIL w Dębicy, który odbędzie się 15 lipca w okolicach Brzezin, niedaleko Wielopola Skrzyńskiego oraz Dębicy. Rally Sprint jest to nowy format zawodów samochodowych stworzony w sezonie 2017 na bazie regulaminu Rajdów Okręgowych w wariancie W1. Oznacza to, że aby w nim wystartować potrzebna jest licencja sportu samochodowego R lub RN, a normy bezpieczeństwa są na poziomie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Nasz Rally Sprint będzie pierwszą tego typu imprezą w Polsce i mamy nadzieję, że rozpocznie nowy, ciekawy etap zmagań.

Odcinek specjalny o długości 5.9 km, zlokalizowany w okolicach miejscowości Mała, Brzeziny i Glinik, jest dosyć szybki, kręty z wieloma podjazdami i spadaniami. Zawodnicy pokonają go 3 krotnie w jedną, a następnie 3 krotnie w drugą stronę, co daje w sumie 35.4 km oesowych. Jego charakterystyka jest praktycznie identyczna z odcinkami, które będą rozegrane na tegorocznym Rajdzie Rzeszowskim. Cały rajd jest dosyć kompaktowy, ponieważ całkowita długość trasy to tylko 120 km.

Biuro zawodów będzie zlokalizowane w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej, park zamknięty przy "Rolniku", a park serwisowy na asfaltowym parkingu przy kościele w Brzezinach. Komasacje po odcinkach będą zlokalizowane na parkingach koło kościołów w Małej oraz w Brzezinach.

Na zgłoszenia zawodników czekamy od 21 czerwca do 5 lipca - maksymalna liczba załóg to 30. Wysokość wpisowego to 600 zł.

3 lipca opublikujemy mapy rajdu, a 7 lipca listę zgłoszeń - prosimy o śledzenie naszej strony internetowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników udziału, będzie to dobra szansa na potrenowanie przez Rajdem Rzeszowskim na bardzo podobnych odcinkach.

Zapraszamy również kibiców, jesteśmy pewni, że widowisko stworzone przez licencjonowanych kierowców na bardzo szybkim oesie będzie warte zobaczenia.


Rejestracja zgłoszeń dla zawodników zrzeszonych w PZM.

https://inside.pzm.pl/

Rejestracja zgłoszeń dla zawodników zrzeszonych w innych ASN.

https://zgloszenia.pzm.pl/ro/2017/rs/stomil1/

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_RS_2017_zatwierdzony.pdf
plakat_rallysprint.jpg
1_RS_MAPA_RAJDU.pdf
1_RS_MAPA_OS.pdf
1 1 Komunikat dyrektora nr 1 RS 2017 - zatwierdzony.pdf

Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl