wtorek, 26.10.2021r.
Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

2017-12-29

VI Dębicka Motoorkiestra

Co roku Automobilklub STOMIL w Dębicy aktywnie włącza się w akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tym razem nie może być inaczej. Dlatego w dniu 14 stycznia 2018 zapraszamy wszystkich na VI Dębicką Motoorkiestrę, czyli zawody samochodowe dla nielicencjonowanych kierowców, które odbędą się w okolicach dębickiego rynku. Na trasie znanej z poprzednich edycji w godzinach 10-14 rywalizować będzie 35 załóg.

Następnie zapraszamy na przejazdy licytowane. Każdy będzie mógł zasiąść na prawym fotelu wybranej przez siebie rajdówki i doświadczyć jak czuje się rajdowy pilot na odcinku specjalnym. Licytacja przejazdów jak również innych gadżetów m.in. kalendarzy AK Stomil będzie odbywała się w muszli koncertowej na Rynku. Całkowity dochód zasili konto WOŚP. Przewidujemy dodatkowe atrakcje dlatego zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz facebooka. W przejazdach licytowanych mogą uczestniczyć dzieci pod warunkiem, że mają powyżej 1,4m wzrostu oraz są pod opieką rodziców.

W celu zgłoszenia się do zawodów prosimy o dokładne wypełnienie załączonej karty zgłoszenia, a w przypadku zgody na przejazdy licytowane o przesłanie wraz ze zgłoszeniem zdjęcia samochodu. Razem z wpisowym prosimy również o uregulowanie składek członkowskich na 2018r.

Do zobaczenia na trasie.

pp

Do pobrania:

reg_uzup_moto2018.pdf
zgloszenie_motoorkiestra2018.doc
lista_zgloszen_Moto_2018.pdf
prowizoryczna_lista_startowa_Moto_2018.pdf
1 1 Komunikat dyrektora nr 1..pdf

Nasi partnerzy: