wtorek, 26.10.2021r.
Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

2017-12-18

W dniu 16 grudnia w Restauracji Galicyjskiej w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu 2017 Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Krakowie oraz tradycyjny opłatek wigilijny. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele oraz prezesi klubów zrzeszonych w Okręgu Krakowskim PZM, władze okręgowe oraz Prezes Zarządu Głównego PZM Pan Michał Sikora.
Prezes Zarządu Okręgowego Pan Marek Rutkowski przedstawił osiągnięcia klubów w bieżącym roku oraz podziękował wszystkim za owocną współpracę. Na końcu odbyło się rozdanie nagród i podziękowań.

Automobilklub Stomil w Dębicy został uhonorowany złotą paterą za wzorową organizację imprez motorowych i działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w 2017 roku. Nagrodę na ręce naszego prezesa Bartłomieja Dziurzyńskiego wręczył prezes Zarządu Głównego PZM Pan Michał Sikora oraz prezes Zarządu Okręgowego Pan Marek Rutkowski.

Cieszymy się bardzo z wyróżnienia, ponieważ Automobilklub Stomil w Dębicy w sezonie 2017 został bardzo wysoko oceniony przez Polski Związek Motorowy, jako organizator bezpiecznych i ciekawych imprez motoryzacyjnych.

W dniu dzisiejszym powitaliśmy w gronie klubowiczów naszego najmłodszego członka Kajetana Matelowskiego. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Już teraz zapraszamy sympatyków sportów motorowych na VI Motoorkiestrę Dębicką, która odbędzie się 14 stycznia 2018 roku na Rynku w Dębicy. Podczas imprezy będzie można wylicytować przejazdy na prawym fotelu samochodu rajdowego lub profesjonalnie przygotowanego do driftu.

W imieniu Zarządu AK Stomil, działaczom, sympatykom oraz wszystkim użytkownikom dróg, składam serdeczne życzenia wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym nowym 2018 roku zdrowia i wszelakiej pomyślności.

Bartłomiej Dziurzyński

Do pobrania:

zyczenia.jpg
20171216_180101.jpg

Nasi partnerzy: