środa, 07.06.2023r.
Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

2009-08-03

AK Stomil w Dębicy na Rajdzie Rzeszowskim.

Już 6 sierpnia w Rzeszowie rozpoczyna się Karpackie 18 Rajd Rzeszowski. Jest to największa tego typu impreza rajdowa na Podkarpaciu. W tym roku oprócz zawodników z Mistrzostw Polski oraz Rajdowego Pucharu Polski w rajdzie startują również zawodnicy z Samochodowych Mistrzostw Słowacji. Oznacza to, że kibice będą mogli podziwiać na odcinkach specjalnych 8 samochodów klasy S2000, 21 z klasy N4 (Subaru Impreza i Mitsubishi Lancer) oraz Skode Octavie WRC. Biorąc pod uwagę że trasa przebiega w odległości ok. 50km od Dębicy, każdy kibic rajdowy powinien wybrać się i wziąść udział w tym rajdowym święcie.

W tym roku trzech zawodników z AK STOMIL w Dębicy postanowiło, że Rajd Rzeszowski będzie ich debiutem w Rajdowym Pucharze Polski. Załogi Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński oraz Grzegorz Szymaszek / Michał Kasina zgłosili swój udział w samochodach Opel Astra GSI homologowanych w grupie A.

Jako klub bardzo cieszymy się, że nasi wychowankowie wkraczają w świat zawodowego sportu, zawodnikom życzymy przede wszystkim osiągnięcia mety i zdobycia cennych doświadczeń. Do zobaczenia na oesach!

http://www.rajd.rzeszow.pl

pp


Nasi partnerzy: