sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2010-07-03

Załoga Sidor / Dziurzyński przed wakacyjnymi wyzwaniami.

W czasie, gdy większość ludzi planuje wakacyjny wypoczynek, zespół Omega Pilzno Rally Team ciężko pracuje, ponieważ wielkimi krokami zbliżają się dwie ważne imprezy rajdowe. Pierwsza z nich to Rajd Krakowski, który odbędzie się w dniach 15-17 lipca w okolicach Myślenic. Jest to klasyczna i trudna impreza, w której załoga będzie startowała po raz pierwszy. Rozpoczyna ją widowiskowy prolog w centrum Myślenic. Trzy tygodnie później w dniach 5-7 sierpnia odbędzie się Rajd Rzeszowski, w którym rok temu Adam z Bartkiem debiutowali w Rajdowym Pucharze Polski. Oba rajdy odbywają się stosunkowo blisko Dębicy, dlatego nie może tam zabraknąć reprezentacji Automobilklubu Stomil.

Adam Sidor: Mamy duży niedostyt po pechowym Elmocie, dlatego z niecierpliwością czekamy na najbliższy rajd. Jak praktyka pokazuje, jesteśmy w stanie walczyć o czołowe lokaty w klasie i z takim zamiarem jedziemy do Myślenic i Rzeszowa. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko zagra i będziemy na mecie cieszyć się z jakiegoś ładnego pucharu ;)

Bartłomiej Dziurzyński: Wykorzystaliśmy przerwę między rajdami, modyfikując lekko układ hamulcowy naszej Astry. Co prawda jest to dalej mały hamulec ale dzięki korektorowi siły możemy go sobie teraz prezycyjniej ustawiać, co z pewnością będzie miało wpływ na osiągane czasy. Zapraszamy wszystkich kibiców na odcinki.

Starty załogi wspierają firmy:
Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, Sieć Serwisowa Degum, ZPN Tabor, Woldrex, Automobiles oraz Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw

pp


Nasi partnerzy: