sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2010-07-20

Po Krakowskim i przed Rzeszowskim.

Rajd Krakowski rozegrany 17 lipca, przyniósł załodze Omega Pilzno Rally Team zarówno smak sukcesu jak i gorycz porażki. Ściganie na krętych oesach rozgrywanych w okolicach Myślenic Adam z Bartkiem zaczęli spokojnie, rozkręcając się z odcinka na odcinek. Dobrą i czystą jazdę dębickiej Astry zakłuciły wypadki innych załóg, przy których nasza załoga straciła ponad 2 minuty. Dodatkowo niespodziewana ulewa na starcie jednego z odcinków zmusiła nas do jazdy na slicku z zaparowaną szybą w płynącej środkiem drogi rzeczce. Tym bardziej cieszył wynik osiągnięty na mecie - 3 miejsce w klasie Astry i 28 w generalce.
Niestety załoga nie cieszyła się długo wygranymi pucharami. Decyzją ZSS na dębicki duet została nałożona 10 minutowa kara, spychająca ich na 4 miejsce w klasie oraz 33 w generalce.

Adam Sidor: Nie chcemy dyskutować z decyzją sędziów, ale uważamy, że jest ona niesprawiedliwa. Organizacyjnie również można było mieć zastrzeżenia do Rajdu, dlatego wyjeżdzamy z Myślenic lekko zniesmaczeni. Na szczęście już niedługo Rajd Rzeszowski, mamy nadzieje, że na tej "domowej imprezie" pokażemy się z jak najlepszej strony. Dziękujemy ekipie serwisowej oraz sponsorom: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, Sieć Serwisowa Degum, ZPN Tabor, Woldrex, Automobiles oraz Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw. Zapraszamy do kibicowania na odcinkach Rajdu Rzeszowskiego.
pp


Nasi partnerzy: