sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2010-10-20

Automobilklub STOMIL w Dębicy przed Rajdem Zamkowym.

Już po raz trzeci Automobilklub Zamkowy z Będzina organizuje 23-go października Rajd Zamkowy będący 11 eliminacją Rajdowego Pucharu Polski. Na chwilę obecną na liście zgłoszeń widnieje 55 załóg chętnych do ścigania się na odcinkach w okolicach Zawiercia. W tym roku AK Stomil będzie reprezentowany przez dwie załogi: Adam Sidor z Bartłomiejem Dziurzyńskim wystartują jak rok temu w Oplu Astra Gsi w klasie A/Astra oraz Michał Kidawa z Wojciechem Wysokińskim, którzy po udanych występach w III lidze po raz pierwszy spróbują swoich sił w RPP w Hondzie Civic Type-R (klasa N/3).

Adam Sidor - Bardzo się cieszę, że wracamy w okolice Zawiercia, ponieważ rok temu fajnie się nam tam jeździło. Mamy w klasie 6-ciu konkurentów, więc walka napewno będzie ciężka, ale obiecuję, że nie odpuścimy żadnego kilometra. Odcinki tylko miejscami pokrywają się z zeszłorocznymi, wiec sprawa podium jest otwarta. Do zobaczenia na odcinkach.

Bartłomiej Dziurzyński - Samochód jest bez większych zmian od czasu Rajdu Rzeszowskiego. Przed Zamkowym założyliśmy tylko inny układ wydechowy, żeby kibice mogli z daleka usłyszeć naszą Astre ;) Dziękujemy naszym sponsorom: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, Sieć Serwisowa Degum, ZPN Tabor, Automobiles, serwis M-Car, Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw oraz Automobilklubowi Stomil za wsparcie naszych startów.

pp


Nasi partnerzy: