sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2010-11-26

Omega Rally Team po sezonie 2010.

Zakończył się już sezon 2010 w Rajdowym Pucharze Polski. 1 miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła załoga Wojciech Chuchała / Ryszard Ciupka w Citroenie C2 R2. Omega Pilzno Rally Team w składzie Adam Sidor i Bartłomiej Dziurzyński zajęli 6 miejsce w klasie Astry, mając na koncie tylko 3 ukończone rajdy (Krakowski, Rzeszowski oraz Wisły) z pięciu w których brali udział (Świdnicki i Zamkowy).

W piątek 19 listopada nastąpiło uroczyste zakończenie sezonu 2010 z udziałem wszystkich osób zaangażowanych w przedsięwzięcie pod nazwą Omega Pilzno Rally Team. Było to podziękowanie złożone przez załogę całej ekipie oraz sponsorom. Nie będziemy wymieniać z nazwiska wszystkich osób, ale po raz kolejny przypomnimy firmy wspierające ten piękny sport:
Omega Pilzno International Transport & Spedition
Moto - Hurt Ropczyce
Sieć Serwisowa Degum
ZPN Tabor
Automobiles - blacharstwo pojazdowe i lakiernictwo
M-Car Mechanika Pojazdowa
Woldrex Transport International
Krzysztof Sarama - baterie i części do lokomotyw
Dziękujemy również Automobilklubowi Stomil w Dębicy oraz wszytkim kibicom.

Na chwile obecną plan na sezon 2011 obejmuje udział w jak największej liczbie eliminacji RPP aby zakończyć go na podium w klasie Astry oraz jak najwyższym miejscu w klasyfikacji generalnej. Mamy nadzieję, że sponsorzy pomogą nam w realizacji tego planu, tak aby na spotkaniu po sezonie 2011 obecny był również jakiś okazały puchar.

pp


Nasi partnerzy: