sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2011-04-27

Wyścig na górę Maga.

Automobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza w dniu 29 maja na Wyścig Samochodowy na górę Maga. Będzie to druga eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych 2011, która dzięki uprzejmości Pani Burmistrz Pilzna zostanie rozegrana na nowej drodze prowadzącej na górę Maga w gminie Pilzno.

Baza wyścigu zlokalizowana będzie przy drodze E-4 w Zajeździe Parkosz pomiędzy Dębicą a Pilznem. Wpisowe na zawody wynosi 50zł (w pierwszym terminie), a o przyjęciu zgłoszenia decydować będzie kolejność wpłat wpisowego. W ramach wpisowego przewidziany jest posiłek.

W dniu zawodów biuro wyścigu będzie czynne od godziny 8. O godzinie 9:30 odbędzie się przejazd zapoznawczy w kolumnie za organizatorem według numerów startowych. O 10 zaczynamy trzy przejazdy wyścigowe. Ponieważ chcielibyśmy zachować pobocza drogi w takim stanie jak obecnie, na czterech zakrętach po wewnętrznej stronie ustawione będą słupki lub opony uniemożliwiające cięcie. Potrącenie takiego ograniczenia będzie skutkowało nałożeniem kary 5 sekund za każdy słupek.

Do zobaczenia na trasie.

Komunikat nr 1: W związku z licznymi skargami ludzi mieszkających przy trasie Wyścigu prosimy zawodników zapoznających się z trasą o rozsądek w trakcie przejazdu odcinkiem. Jeżeli skargi na szybką jazdę, głośne wydechy oraz niszczenie poboczy będą się powtarzały, możemy nie dostać zgody na kolejny rajd w gminie Pilzno, a tego chyba nie chcemy? Jednocześnie informujemy, że limit załóg będzie wynosił 65, a o kolejności przyjęć decyduje kolejność wpłat.

Komunikat nr 2: Z dniem 24 maja 2011 roku zamykamy przyjmowanie zgłoszeń oraz rejestrację wpłat. Listę zgłoszeń zamieszczamy poniżej. W związku z zwiększeniem liczby uczestników zawodów ogłaszamy nowy harmonogram czasowy imprezy (pkt. 9 Regulaminu Uzupełniającego):

godz. 7:00 - odbiór administracyjny - w Zajeździe Parkosz, przy drodze E4 w miejscowości Parkosz (dokumenty, numery startowe, badanie kontrolne),

godz. 8:30 - odprawa z zawodnikami,

godz. 8:45 - przejazd na start w kolumnie,

godz. 9:00 - przejazd zapoznawczy (w kolumnie, wg numerów startowych, za organizatorem),

godz. 9:30 - start do przejazdów wyścigowych (1, 2, 3 przejazd),

godz. 15:00 - zakończenie przejazdów wyścigowych,

godz. 15:30 - ogłoszenie wyników prowizorycznych w Zajeździe Parkosz,

godz. 16:00 - wręczenie nagród, spotkanie z władzami Miasta Pilzna (Zajazd Parkosz).



pp

Do pobrania:

Regulamin_Samochodowych_Zawodow_Klubowych_2011.pdf
Regulamin_Uzupelniajacy_Maga.pdf
dojazdowka.pdf
Mapka_Maga.pdf
karta_zgloszenia_Maga.doc
Lista_Startowa_Maga_2011.pdf

Nasi partnerzy: