sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2011-05-16

AK Stomil po Rajdzie Mazowieckim

Zakończyła się rywalizacja w 9-tym Rajdzie Mazowieckim - 4 rundzie Rajdowego Pucharu Polski. Załoga Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński po raz kolejny udowodniła, że jest w stanie walczyć o czołowe lokaty w klasie Astry, zajmując tym razem 4 miejsce.

Adam Sidor - "Od początku Rajdu podróżowaliśmy z przygodami. Głównym problemem była skrzynia biegów. Wypadające biegi i problemy ze zmianą powodowały małą nerwówkę w aucie, a w konsekwencji błędy. Pomimo tego pare odcinków przejechaliśmy naprawdę szybko nadrabiając stracony czas i po OS7 mieliśmy 2 miejsce w klasie Astry. Niestety na 8 odcinku na szutrowym łączniku niedohamowaliśmy się z większej prędkości lądując poza drogą - co widać na filmiku. Strata czasowa była już nie do odrobienia i według nieoficjalnych wyników mieliśmy trzecie miejsce w klasie. Po raz kolejny jednak wyniki oficjalne różniły się na naszą niekorzyść i musieliśmy oddać puchary kończąc rywalizację na 4 miejscu w klasie Astry."

Bartłomiej Dziurzyński - "Rajd bardzo nam się podobał, odcinki były ciekawe i nierówne. Długie proste powodowały, że pare razy jechaliśmy już na odięcu, a loty na hopach wywoływały uśmiechy na naszych twarzach.  Cieszymy się z 4 miejsca w tak dużej stawce i dziękujemy naszym sponsorom: Omega Pilzno, Moto-Hurt Ropczyce, sieć serwisowa Degum, ZPN Tabor oraz Automobilklubowi STOMIL"

Również w klasie Astry startował nasz klubowy kolega Wojciech Wysokiński, który pilotował Piotra Panasiewicza. Niestety załoga nie dostarła do mety z powodu wypadku na pierwszym odcinku.

Onboard załogi Sidor / Dziurzyński
pp


Nasi partnerzy: