piątek, 28.01.2022r.
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

2011-06-26

Wyścig o puchar Dyrektora WORD Rzeszów w Głobikówce.

Trzecia eliminacja Samochodowych Zawodów Klubowych 2011 odbędzie się w dniu 31 lipca pod patronatem Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Trasa będzie się znajdowała w miejscowości Głobikówka w gminie Brzostek - będzie to płaski i wąski kilometrowy odcinek przejeżdżany w obie strony. Po przejechaniu odcinka, zawodnik nawraca w dowolny sposób za wyznaczoną linią i wraca w kierunku startu, gdzie będzie mierzony czas za pomocą fotokomórki. Przewidziane są 3 przejazdy, a wpisowe na zawody będzie wynosiło 80 zł. Taka konfiguracja trasy wymusza niestety zmniejszenie ilości zawodników do 45, dlatego zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdzie będą pojawiały się aktualne informacje oraz dokumenty. Zapraszamy.

Komunikat nr 1: Rozpoczynamy zapisy na Wyścig. Wypełniony druk zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelania wpisowego na konto należy wysłać na adres akstomil@poczta.fm.

Komunikat nr 2: Zamieszczamy onboard z odcinka. Start będzie w minucie 0:05, a linia za którą nawracamy 1:18. Nawrót jest jak widać bardzo ciasny - po lewej rów po prawej skarpa, dlatego sugerujemy nawracanie "na trzy". W 2:27 po wewnętrznej stronie zakrętu będzie ograniczenie cięcia.

Komunikat nr 3: Limit załóg został zwiększony do 60, a zakończenie zawodów przewidujemy ok godziny 19. Polecamy dojazd:

  • z Jasła (Biecza, Krosna): za Brzostkiem skręcamy w prawo na Siedliska - Bogusz (drogowskaz) i wyjeżdzamy koło bazy Wyścigu w szkole
  • z Pilzna (Tarnowa): w miejscowości Kamienica przed remontowanym mostem skręcamy w lewo i cały czas prosto do Siedlisk
  • z Dębicy (Rzeszowa): na rondzie w Latoszynie skręcamy na Braciejową i Gumniska, potem w prawo na Południk (drogowskaz), na Południku druga droga w prawo na Podlesie i Głobikówkę, mijamy po prawej odcinek i na skrzyżowaniu w lewo do Siedlisk.

W dniu zawodów w razie problemów z dojazdem można dzwonić pod nr 666 013 979 - w miarę możliwości pomożemy.


pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_huta2011.doc
karta_zgloszenia_huta.doc
Lista_Huta_2011.pdf
Lista_Startowa_Huta_2011.pdf
Wyniki_Huta_2011.xls

Nasi partnerzy: