2013-12-09
Podsumowanie gali klubowej.
W dniu 26 listopada 2013 r. na zaproszenie Starosty Powiatu Dębickiego w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego odbyło się uroczyste spotkanie władz powiatu dębickiego, władz Automobilklubu z jego zawodnikami, którzy szczególnie wyróżnili się w sportowej rywalizacji i działalności klubu w sezonie 2013.
Na spotkaniu dokonano prezentacji multimedialnych imprez organizowanych przez Automobilklub i osiągnięć zawodników poszczególnych sekcji klubowych.
Sekretarz Powiatu Dębickiego nie krył zaskoczenia osiągniętymi sukcesami, gratulując i życząc wszystkim wyróżnionym wspaniałych osiągnięć w roku 2014.
Do życzeń i gratulacji dołączył się Prezes Automobilklubu, który ponadto przedstawił krótki rys historyczny działalności Zarządu Automobilklubu STOMIL w Dębicy.
Wyróżnienia i nagrody za wybitne osiągnięcia dla zawodników wręczali:
- Michał Prażak - Sekretarz Powiatu Dębickiego – w imieniu Starosty Powiatu Dębickiego
- Jerzy Matelowski – Prezes Zarządu Automobilklubu STOMIL w Dębicy
1. Sekcja BRD:
Uczniowie Gimnazjum w Czarnej: 2 miejsce w Finale Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
1. Martyna Sasak - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
2. Grzegorz Stawarz - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
3. Maciej Para - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Czarnej: 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
1. Fabian Szęszoł - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
2. Mateusz Dulian - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
3. Łukasz Ziarko - za wybitne osiągnięcia edukacyjno-sportowe w BRD
Opiekun drużyn: Ostręga Jerzy - za wybitne osiągnięcia w popularyzacji BRD
2. Sekcja motocyklistów:
1. Susz Konrad – I miejsce w Pucharze Polski w Trialu Motocyklowym w 2013 r. w klasie otwartej
2. Bolek Wojciech- II miejsce w Pucharze Polski w Trialu Motocyklowym w 2013 r. w klasie otwartej
3. Grabowy Grzegorz - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
4. Cholewa Patryk - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
5. Susz Tomasz - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
6. Dubiel Maciej - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
7. Susz Patryk - za wybitne osiągnięcia w Trialu Motocyklowym w 2013 r.
3. Sekcja samochodowa:
1. Biegoń Jan – Mistrz Polski w klasie Youngtimer 1600 Classicauto Cup,
2. Patla Łukasz – I miejsce w klasie I Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
3. Załoga: Dykas Andrzej / Ulak Waldemar – I miejsce w klasie V Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
4. Biegoń Jan – I miejsce w klasie HS Samochodowych Zawodach Klubowych w sezonie 2013,
5. Załoga: Kidawa Michał / Wysokiński Wojciech – za awans w klasie V w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski w sezonie 2013,
6. Sidor Adam / Dziurzyński Bartłomiej – za udział w Rajdowym Pucharze Polski w sezonie 2013,
7. Kudłacz Piotr – za I miejsce w Mistrzostwach Okręgu Rzeszowskiego w klasie III w sezonie 2013,
8. Grzegorz Olszewski – za wybitne osiągnięcia w sportach samochodowych w sezonie 2013,
9. Kielar Patryk - za wybitne osiągnięcia w sportach samochodowych w sezonie 2013
film z III eliminacji SZK - Wyścigu Brzeziny
film z IV eliminacji SZK - Wyścigu Jodłowa
Prezes AK Stomil Jerzy Matelowski