sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2015-05-01

Rotinger Rally Team po Rajdzie Świdnickim

W dniach 24-26 kwietnia odbył się 43 Rajd Świdnicki Krause. Po raz pierwszy w imprezie rangi Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski zobaczyliśmy dębicki duet rajdowy Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński, którzy w Oplu Astrze GSi wystartowali w klasie HR3.

Członkowie Automobilklubu STOMIL Dębica, którzy w rajdzie reprezentowali Automobilklub Rzeszowski od pierwszego odcinka prezentowali szybkie tempo, awansując na pierwszą lokatę w klasie. Niestety w niedzielę nie udało się utrzymać tego miejca. Po niedohamowaniu się na jednym z zakrętów, Astra opuściła drogę i zawiesiła się na płycie pod silnikiem. Dopiero dzięki pomocy kibiców, nasi zawodnicy mogli wrócić na trasę. Dobra jazda na ostatnich odcinkach pozwoliła odzyskać trochę straconego czasu i powrócić na podium. Ostatecznie nasza załoga zajęła 3 miejsce w klasie oraz 36 w klasyfikacji generalnej.

Zawodnicy serdecznie dziękują sponsorom: Rotinger, Degum, Tabor oraz Moto-Hurt oraz zapraszają na kolejną eliminację RSMP - Rajd Karkonoski.


pp


Nasi partnerzy: