Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

2018-12-11

Grudzień w Automobilklubie STOMIL

Pomimo niesprzyjającej aury u nas w Automobilklubie ciągle się coś dzieje.

8 grudnia w Świdnicy odbyła się gala wręczenia pucharów za cykl Tarmac Masters, w którym tytuł mistrzowski w klasie SK Gość zajęła nasza załoga Jerzy Suder / Krzysztof Świstak - Mitsubishi Lancer EVO X. Nasi zawodnicy odebrali puchary, a następnie bawili się na after party do rana.

Również 8 grudnia w Superbarbórce na Torze Kielce wziął udział Paweł Prokop (BMW 320) i jadąc bardziej bokiem niż na czas po mega śliskim torze zajął 7 miejsce w klasie IV.

Z kolei w niedzielę 9 grudnia w Rzeszowie odbyły się zawody pod nazwą Moto-Mikołaj, połączone ze zbiórką pieniędzy dla podopiecznych Fundacji Iskierka, pacjentów Kliniki Onkohematologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Andrzej Kaczmarek w Seacie Leonie otwierał trasę jako "zerówka", a Adam Florkiewicz z Albertem Florkiewiczem we Fiacie Seicento zajęli 2 miejsce w klasie A3.

Działacze w klubie również intensywnie pracowali m.in przy Rajdzie Podkarpackim oraz wspomnianych Moto-Mikołajkach. Na chwilę obecną największym wyzwaniem jest organizacja Motoorkiestry 2019. 17 grudnia opublikujemy regulamin i rozpoczynamy zgłoszenia. Trasa bez zmian, jak w 2018 roku. Do zobaczenia.