piątek, 28.01.2022r.
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

2018-12-29

ZAPRASZAMY NA MOTOORKIESTRĘ 

W tym roku również będziemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, organizując po raz kolejny Dębicką Motoorkiestrę. Zawody zostaną rozegrane na znanej z poprzednich lat trasie w samym centrum Dębicy przy Rynku w dniu 13 stycznia 2019.
Aby wziąć udział, wystarczy mieć sprawny samochód dopuszczony do ruchu drogowego, ubezpieczenia OC i NW oraz kaski. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć rajdową adrenalinę na typowo miejskim, a więc w miarę bezpiecznym odcinku.

Dla pozostałych osób, po zawodach ok. godz 14, przewidujemy licytowane przejazdy pokazowe z uczestnikami. Będzie można zasiąść na prawym fotelu wybranej przez siebie rajdówki i pokonać trasę wokół rynku trochę szybciej niż zwykle. Dla fanów motoryzacji będzie to doskonała okazja sprawdzenia takich samochodów jak Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer EVO czy tylno napędowych driftowozów, które na pewno się pojawią. W muszli koncertowej na rynku przez cały czas trwania imprezy będzie odbywała się licytacja gadżetów przekazanych od sponsorów. Dzięki uprzejmości wypożyczalni samochodów Autopremio, wylicytować będzie można koszulkę oraz piłki z autografami Artura Jędrzejczyka. Całkowity dochód z zawodów oraz licytacji zasili konto WOŚP. W przejazdach licytowanych mogą uczestniczyć dzieci pod warunkiem, że mają powyżej 1,4m wzrostu oraz są pod opieką rodziców.

W celu zgłoszenia się do udziału w zawodach prosimy o dokładne wypełnienie załączonej karty zgłoszenia. Razem z wpisowym prosimy również o uregulowanie składki członkowskiej na 2019r - 60zł.

Do zobaczenia na trasie.

pp

Do pobrania:

reg_uzup_Moto_2019 - zatwierdzony.pdf
zgloszenie_motoorkiestra_2019.doc
plakat_Moto.jpg
prowizoryczna_lista_startowa_Moto_2019.pdf
Harmonogram OA BK Moto 2019.pdf

Nasi partnerzy: