piątek, 28.01.2022r.
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

2019-03-30

Wyniki Super Oesu dla Mai.

Nietypowo, bo w sobotę odbyła się 1 runda Pucharu AK Stomil oraz Mistrzostw Galicji 2019, czyli Super Oes dla Mai pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Brzostek Pana Wojciecha Staniszewskiego. Na szczęście dopisała pogoda i 38 załóg mogło zmierzyć się z bardzo trudną trasą w pełnym wiosennym słońcu. Początek odcinka specjalnego przebiegał wąskim i nierównym asfaltem pod górę, następnie szybka i gładka partia po prawie płaskim, a na koniec bardzo ostre i kręte spadanie do mety - słowem esencja rajdów. Kierowcy podeszli z dużym respektem do tak wymagającego odcinka, co zaowocowało brakiem jakichkolwiek "dzwonów" i błyskawicznym tempem rozegrania zawodów. Pełne wyniki Super Oesu w załączniku.

Poza sportową rywalizacją zawody te miały na celu pomoc małej Mai, córce naszego klubowego kolegi. Stowarzyszenie Czarne Gryfy przygotowało dużo atrakcji przy starcie odcinka i myślimy, że ten cel również został zrealizowany.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów, a szczególnie Czarnym Gryfom. Do zobaczenia na następnych zawodach.

galeria zdjęć by T.Kielar

galeria zdjęć by M.Włodek

pp

Do pobrania:

wyniki_maja_2019.pdf

Nasi partnerzy: