piątek, 28.01.2022r.
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

2019-04-28

KJS Rajd Ziemi Dębickiej 2019 za nami, była to nasza 1 impreza od wielu lat, która była zaliczana do Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego.
Chcieliśmy serdecznie podziękować gospodarzom naszego rajdu, Wójtowi Panu Stanisławowi Rokoszowi oraz Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Krzysztofowi Lipczyńskiemu, którzy udostępnili nam tereny przy basenie w Pustkowie Osiedlu. Również podziękowania za ufundowanie pucharów dla zwycięzców z poszczególnych klas.
Oczywiście również dziękujemy naszym  sponsorom bez których rajd by się nie odbył, firmom: BanKorBet, Cheeloo, Autopremio, Romet, Soccer.  Extra podziękowania także dla druhów OSP z gminy Dębica - Paszczyna, Pustynia, Strachów, którzy pomagali w zabezpieczeniu odcinków w naszym rajdzie.
Na koniec oczywiście wielkie podziękowania i słowa uznania dla sędziów, że dzielnie się trzymali przy takiej pogodzie. Dzięki Panie i Panowie!
Co do samego Rajdu, po kilku ciepłych dniach niedziela przywitała nas deszczową i zimną aurą, lecz nikogo  to nie zniechęciło i zawodnicy licznie pojawili się na starcie w Pustkowie Osiedlu.
Odcinek „Ring” wydawał się prosty, lecz jak się okazało, kilka załóg miało tam nie lada problemy. Kolejne dwa odcinki „Osada ”oraz  „Owady” były esencją rajdowego rzemiosła na Podkarpaciu i nikt nie mógł narzekać na ich poziom trudności. Tam również kilka załóg miało problemy i część z nich musiała się niestety wycofać z rywalizacji. Jednak najważniejsze, że nikomu nic się nie stało i wszyscy cało i zdrowo wrócili do swych domów.
Gratulujemy zwycięzcom ale także i tym, którzy cało dojechali do mety.

MM

Do pobrania:

wyniki_RZD_2019.pdf

Nasi partnerzy: