środa, 07.06.2023r.
Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

2019-09-17

 

Zupełna nowość!
Przed nami kolejna już runda pucharowa: 5. Runda Pucharu Automobilklubu "Stomil" w Dębicy i 5. Runda Mistrzostw Galicji 2019. Tym razem jednak sporo świeżości - nowa trasa w rajdowej specyfice polskich asfaltów w okolicach gminy Lesko. Załogi zmierzą się z nowym odcinkiem trzykrotnie. Pamiętajcie, że zgłosić może się każdy, samochodem posiadającym ważny przegląd i OC. Zgłoszenia można przesyłać do dnia 03.10.2019. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie uzupełniającym.
Ogromne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie ze strony Gminy i Miasta Lesko, bez których impreza ta nie doszłaby do skutku!
Mamy wielkie chęci i zamiar świetnie się bawić tego dnia podczas naszych rajdowych rywalizacji w okolicach Leska, dzielnie promować ten region, a w między czasie zintegrować się podczas ciepłego posiłku, przewidzianego w trakcie zawodów.
Po zawodach będziemy odbywać przejazdy licytowane, wciąż na zamkniętej i zabezpieczonej trasie, co pozwoli zawodnikom odstresować się z całodniowego napięcia.

MR

Do pobrania:

reg_uzup_Super_Oes_Lesko_2019_zatw.pdf
zgloszenie_Lesko_2019.pdf
uzyczenie_pojazdu.doc
plakat_Lesko.jpg
zgloszenie_Lesko_2019.doc
lista_zgloszen_Lesko_2019_f.pdf
Harmonogram_OA_BK_Lesko_2019.pdf

Nasi partnerzy: