środa, 07.06.2023r.
Imieniny: Ariadny, Jarosława, Roberta

2019-10-09

Super Oes Zwiernik 2019

Po bardzo udanych zawodach w Lesku nie zwalniamy tempa i tym razem meldujemy się w zaprzyjaźnionej gminie Pilzno, gdzie dzięki uprzejmości Pani Burmistrz Ewy Gołębiowskiej w dniu 20 października organizujemy Super Oes Zwiernik. Będą to typowo towarzyskie zawody, nie wliczane do klasyfikacji Pucharu AK Stomil, których celem będzie zebranie pieniędzy na dokończenie remontu siedziby naszego Klubu zalanej na wiosnę. Pomimo zaawansowanych prac w dalszym ciągu potrzebujemy pieniędzy aby dokończyć remont i skupić się na tym co lubimy najbardziej, czyli organizowaniu zawodów.

Zapraszamy więc do udziału wszystkich, którzy chcą wspomóc nasz Klub przy okazji dobrze się bawiąc. Wpisowe traktujemy jako cegiełkę na remont. Wszystkie szczegóły dotyczące startu znajdują się w regulaminie uzupełniającym. Pamiętajcie, że można wystartować również w pełni cywilnym samochodem, posiadającym ważny przegląd i OC.

Jeżeli nie chcesz rywalizować na drogowym odcinku to również mamy dla Ciebie propozycję. Po zawodach odbędą się przejazdy licytowane w których można będzie zasiąść na prawym fotelu wybranego przez siebie samochodu i doświadczyć emocji pilota rajdowego. Serdecznie zapraszamy do Zwiernika, emocji na pewno nie zabraknie.

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_zwiernik_2019.pdf
zgloszenie_zwiernik_2019.doc
plakat_zwiernik_2019.jpg
Harmonogram OA BK Zwiernik 2019.pdf
lista_zgloszen_Zwiernik_2019_F.pdf

Nasi partnerzy: