sobota, 25.06.2022r.
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

2019-10-21

Korzystając z uprzejmości władz gminy Pilzno oraz pięknej pogody w niedzielę 20 października zorganizowaliśmy w Zwierniku Super Oes. Nadrzędnym celem poza dobrą zabawą było zebranie funduszy na dokończenie remontu siedziby naszego Klubu. Zawody obywały się na bardzo ciekawym drogowym odcinku z szybkimi sekcjami, oporami i spadaniami, więc 36 kierowców rywalizujących ze sobą miało pełne ręce roboty. Podium w swoich klasach wywalczyli:
Klasa K1
1. Krzysztof Tomczyk / Mariusz Kurowski - Fiat 126p
2. Marcin Tabasz / Marek Szęszoł - Fiat 126p
 
Klasa K2
1. Kamil Momola / Nikoletta Wiktor - Fiat Seicento
2. Dawid Kalisz / Piotr Szudy - Fiat Seicento
3. Dariusz Gajdosz / Marek Kujawski - Fiat Cinquecento
 
Klasa K3
1. Piotr Pastuła / Mateusz Czekaj - Peugeot 106
2. Szymon Gawenda / Bartosz Turek - Citroen Saxo
3. Mateusz Firmuga / Bartosz Firmuga - Citroen Saxo
 
Klasa K4
1. Paweł Prokop / Konrad Lipiński - BMW 320
2. Monika Ryndak / Weronika Scicińska - Renault Clio
3. Andrzej Budzyński / Wojtek Furman - Honda Civic
 
Klasa K5
1. Andrzej Kaczmarek / Jakub Kubat - Seat Leon
2. Andrzej Dykas / Paweł Piczak - Subaru Impreza STI
3. Jakub Czoch / Adrian Szewczyk - VW UP PROTO
 
Klasa Gość
1. Przemysław Gosztyła / Barbara Gosztyła - Opel Astra GSi
2. Patryk Kielar / Sławomir Leja - Fiat Seicento
 
Po części sportowej odbyły się przejazdy licytowane w których śmiałkowie którzy wspomogli remont klubu, mogli poczuć dużą dawkę adrenaliny, przejeżdżając z zawodnikami odcinek specjalny.
 
Wielkie podziękowania dla naszych przyjaciół z Pilzna. Przede wszystkim dla Burmistrz Miasta Pilzno - pani Ewy Gołębiowskiej, dzięki Niej ta impreza mogła by się odbyć.
Jak zawsze duża pomoc ze strony Radnego Miasta Pilzno - pana Marcina Potempy, sołtysa Zwierniku. Marcin, który przed, w trakcie i po imprezie bierze czynny udział w jej organizacji.
Osoby biorące udział w zabezpieczeniu trasy - strażacy z OSP Pilzno, Łęki oraz Zwiernik pod dowództwem pana Wacława Jurek. Kolejne podziękowania kieruję zabezpieczenie medyczne, niezawodne i punktualne, kolegi Sebastiana Radzika. Następne podziękowania dla Komendy Powiatowa Policji w Dębicy, która doskonale zabezpiecza imprezy na drogach naszego Powiatu.

Ale jeszcze raz gorące podziękowania kieruję do pani Ewy Gołębiowskiej, dzięki szybkiemu działaniu i wzorowej współpracy kolejny raz mogliśmy zorganizować ciekawe zawody.

Dziękujemy również wszystkim naszym darczyńcom, podczas tej imprezy udało się zebrać konkretną kwotę, dzięki której będziemy mogli dokończyć prace przy remoncie.

Na koniec pozostawiam podziękowania dla naszych koleżanek i kolegów z klubu, zaangażowanych w organizację tego Super Oesu. To dzięki Wam klub działa i może funkcjonować! Jesteśmy świetnym zespołem, który jest w stanie zorganizować udaną imprezę. Pomimo problemów związanych z remontem to był udany sezon, bogaty w różne zawody.

Zorganizowaliśmy cztery imprezy typu Super Oes, w tym jeden "wyjazdowy", a także ciekawą Rundę Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego - KJS Rajd Ziemi Dębickiej. Braliśmy udział praktycznie w każdej imprezie organizowanej na terenie naszego Okręgu. Jeszcze raz - DZIĘKUJĘ!

Na podsumowanie sezonu 2019 będzie jeszcze okazja, podczas Klubowych Andrzejek 29 listopada, na które już teraz serdecznie zapraszam. Myślę, że sezon 2020 będzie równie ciekawy, a plany mamy bardzo ambitne.

Pozdrawiam raz jeszcze i do usłyszenia :)

galeria zdjęć by T.Kielar

galeria zdjęć by M.Włodek

Mirek Matelowski

Do pobrania:

wyniki_Zwiernik_2019.pdf

Nasi partnerzy: