piątek, 28.01.2022r.
Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

2021-05-01

Super Sprint o Puchar Wójta Gminy Jodłowa 2021

Nareszcie, po długim oczekiwaniu zapraszamy na pierwsze w tym roku zawody organizowane przez Automobilklub STOMIL w Dębicy - Super Sprint o Puchar Wójta Gminy Jodłowa. Będzie to 2 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w Super Sprincie oraz 1 runda Mistrzostw Galicji w Super Sprincie. Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Jodłowa Pana Jana Janigi, będziemy mieli okazję gościć ponownie w tych okolicach i zrobić najlepszy możliwy użytek z tamtejszych wąskich i krętych dróg.

Zawody odbędą się w niedzielę 16 maja, baza będzie zlokalizowana w Szkole Podstawowej w Dęborzynie, skąd będziemy wyruszać na 2 kilometrowy odcinek przejeżdżany 3 razy. Zawodników zapraszamy do zapoznania się z załączonym regulaminem. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest:
- przesłanie poprawnie wypełnionego formularza (wszystkie pola)
- załączenie skanów lub zdjęć prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego oraz ubezpieczenia, co pozwoli to skrócić odbiór administracyjny do minimum
- opłacenie wpisowego
Członkom AK Stomil przypominamy o opłaceniu składki za bieżący rok - tylko wtedy możemy uwzględnić niższe wpisowe dla załogi zrzeszonej w klubie PZM.

W związku z ciągle trwającą pandemią prosimy o:
- punktualnie pojawienie się o wyznaczonych godzinach na OA oraz BK
- podczas odbioru administracyjnego w biurze zawodów w danym momencie może przebywać tylko 1 załoga
- w biurze są obowiązkowe maseczki
- podczas rozmów oraz kontaktów z organizatorami, sędziami itp. obowiązkowa maseczka oraz dystans społeczny 1.5m
- jeżeli mogłeś mieć kontakt z osobą zarażoną, czujesz się źle lub występuje u Ciebie jakikolwiek objaw COVID-19 - zostań w domu, pieniądze za wpisowe zostaną zwrócone

Liczymy na dobrą pogodę oraz udaną inaugurację sezonu 2021. Zapraszamy!

UWAGA: pomimo zniesionego obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu przypominamy, że w biurze zawodów oraz w kontaktach z organizatorami są one nadal obowiązkowe.

pp

Do pobrania:

regulamin_uzupelniajacy_jodlowa_2021.pdf
zgloszenie_jodlowa_2021.doc
oswiadczenie covid (1).doc
informacja_nr1.pdf
lista_zgloszen_jodlowa_2021.pdf

Nasi partnerzy: