wtorek, 02.03.2021r.
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola

2021-01-27 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Automobilklubu STOMIL w Dębicy na kulig, a następnie pieczenie kiełbasy na ognisku, które odbędą się w najbliższą niedzielę. Szczegóły i zapisy pod nr telefonu: 509 060 667. Do zobaczenia.

pp


2021-01-17 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

 Uprzejmie informujemy klubowiczów, że składki za rok 2021 wynoszą:
- 50 zł dla uczniów, studentów oraz emerytów
- 100 zł dla pozostałych

Prosimy o ich wpłatę przelewem na konto klubu nr: 28 8642 1139 2013 3904 9399 0001 podając w tytule przelewu imię i nazwisko.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli przepisy i warunki pandemiczne pozwolą, planujemy w tym sezonie 3 rundy zawodów z cylku Super Sprint. Do zobaczenia jak najszybciej na odcinkach.

pp


2021-01-17 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Za nami pierwszy pandemiczny sezon rajdowy w którym odbył się tylko cykl Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w Super Sprincie 2020, składający się z 7 rund. Zawodnicy AK Stomil dzielnie walczyli i według nieoficjalnych wyników zajęli następujące miejsca:

Andrzej Kaczmarek / Jakub Kubat - Seat Leon - 1 miejsce w klasie 1 oraz 1 w generalce
Wojciech Struk / D.Mrozowski, M.Zychowicz - Subaru Impreza - 2 miejsce w klasie 1 oraz 4 w generalce
Krzysztof Przywara / Magdalena Grabowska - Peugeot 206 - 1 miejsce w klasie 2 oraz 3 w generalce
Adam Florkiewicz / Albert Florkiewicz - Honda Civic - 2 miejsce w klasie 2
Bogdan Wiśniowski / S.Stodolak, K.Wiśniowski. M.Wiśniowski - Renault Clio - 3 miejsce w klasie 2 oraz 9 w generalce
Jacek Bieszczad / Dariusz Panek - Honda Civic Type-R - 5 miejsce w klasie 2
Mateusz Firmuga / Bartosz Firmuga - Citroen Saxo - 2 miejsce w klasie 3 oraz 6 w generalce
Mariusz Mróz / Sławomir Mróz - Citroen C2 - 4 miejsce w klasie 3
Łukasz KAMIŃSKI / J.Czoch, M.Rzepka - Peugeot 106 - 2 miejsce w klasie 4
Kamil Momola / Nikoletta Wiktor - Fiat Seicento - 4 miejsce w klasie 4 oraz 7 w generalce
Jakub Czoch / Mateusz Czoch - Fiat Ciquecento - 5 miejsce w klasie 4
Marcin Szczepan / Natalia Kędzior - Fiat Seiecento - 6 miejsce w klasie 4

Mieliśmy również swoich reprezentantów w Opolskim Samochodowym Pucharze Rajdowym, który składał się z czterech rund. Załoga Marek Pacholarz/Filip Janusz/Marcin Bulzak zdobyli Wicemistrzostwo w klasie 2. Natomiast załoga Mariusz Mróz/Sławomir Mróz zajęli 3 miejsce w klasie 2.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu i życzymy kolejnych sukcesów w sezonie 2021.

pp


2020-12-15 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Z przykrością informujemy, że 14 grudnia odszedł od nas na zawsze Tadeusz Niedźwiedź, jeden z założycieli, wieloletni działacz i gospodarz Automobilklubu STOMIL w Dębicy. Do niedawna jeszcze aktywnie pomagał w organizacji zawodów, zawsze uśmiechnięty i z dobrym słowem dla każdego.
W środę 16 grudnia o godzinie 11 na cmentarzu komunalnym (nowym) odbędzie się Msza Święta żałobna, a następnie pogrzeb na cmentarzu parafialnym (starym). Rodzinie składamy głębokie wyrazy współczucia.

pp


2020-10-29 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Team Toyota MR2 z kierowcą Jankiem Biegoniem uczestniczył w pełnym cyklu Classicauto Cup na obiektach Motopark Ułęż, Tor Jastrząb, Warsaw Oldtimer Show, Tor Łódź oraz Tor Kielce. Po raz pierwszy na Torze Łódź zagościliśmy w nowej formule organizacyjnej "Semi kontakt - Time Attack". Polegało to na jeździe w sesjach po pięć aut na raz. Z sześciu OS-ów zaliczany był tylko czas najlepszego okrążenia w danej sesji. Samochód sprawował się dobrze przez cały sezon. Finał rozegrał się 17 października na torze w Miedzianej Górze. Horror na śliskiej nawierzchni zakończył się szczęśliwie po przejechaniu 6-ciu OS-ów o sumarycznej długości ponad 20 km. Dodatkowo napięcie podnosił przelicznik x1.5 za zdobyte punkty w ostatnich zawodach. W poszczególnych zawodach zdobyte miejsca w klasie G1-1600 (VINTAGE&OLDTIMER z przeróbkami i bez przeróbek):
Motopark Ułęż - 2 miejsce
Tor Jastrząb - 1 miejsce
Tor Łódź - 3 miejsce
Tor Kielce - 1 miejsce
W klasyfikacji na koniec sezonu zdobyte następujące tytuły: Mistrz w klasie G1-1600, II Vice Mistrz w generalce grupy G1, 2 miejsce w Pucharze Legend Kronika Rajdów.

JB


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl