piątek, 24.05.2019r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

2019-05-23 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Automobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza na Biało Niebieski Dzień Dziecka - imprezę, która odbędzie się oczywiście 1 czerwca na parkingu przed stadionem Igloopol Dębica. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji dla dzieci i nie tylko. Z naszej strony będzie to wystawa pojazdów zabytkowych. Zapraszamy do zapoznania się z programem i do zobaczenia. 

pp

Do pobrania:

program2019.jpg

2019-05-17 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Na podstawie §22 pkt. 3 Statutu Automobilklubu „Stomil” w Dębicy Zarząd Automobilklubu postanowił zwołać Walne Zebranie Członków Automobilklubu „Stomil” w Dębicy na dzień 31 maja 2019 roku w Hotelu Millenium w Żyrakowie (Żyraków 169D, 39-204 Żyraków):
- na godz. 17:00 – I termin
- na godz. 17:15 – II termin
z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie Zebrania.
2. Przyjęcie porządku obrad.
3. Wybór Przewodniczącego obrad.
4. Wybór Komisji zebrania:
a) Komisja mandatowa,
b) Komisja wyborcza,
c) Komisja uchwał i wniosków.
5. Sprawozdanie Komisji mandatowej.
6. Sprawozdanie z działalności Zarządu Automobilklubu.
7. Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej.
8. Sprawozdanie z działalności Sądu Koleżeńskiego.
9. Dyskusja.
10. Głosowanie nad udzieleniem absolutorium dla Zarządu.
11. Dyskusja.
12. Wybór Władz Automobilklubu:
a) Zarządu,
b) Komisji Rewizyjnej,
c) Sądu Koleżeńskiego.
13. Podjęcie uchwał i wniosków.
14. Zakończenie obrad.

MM


2019-04-28 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

KJS Rajd Ziemi Dębickiej 2019 za nami, była to nasza 1 impreza od wielu lat, która była zaliczana do Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego.
Chcieliśmy serdecznie podziękować gospodarzom naszego rajdu, Wójtowi Panu Stanisławowi Rokoszowi oraz Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Krzysztofowi Lipczyńskiemu, którzy udostępnili nam tereny przy basenie w Pustkowie Osiedlu. Również podziękowania za ufundowanie pucharów dla zwycięzców z poszczególnych klas.
Oczywiście również dziękujemy naszym  sponsorom bez których rajd by się nie odbył, firmom: BanKorBet, Cheeloo, Autopremio, Romet, Soccer.  Extra podziękowania także dla druhów OSP z gminy Dębica - Paszczyna, Pustynia, Strachów, którzy pomagali w zabezpieczeniu odcinków w naszym rajdzie.
Na koniec oczywiście wielkie podziękowania i słowa uznania dla sędziów, że dzielnie się trzymali przy takiej pogodzie. Dzięki Panie i Panowie!
Co do samego Rajdu, po kilku ciepłych dniach niedziela przywitała nas deszczową i zimną aurą, lecz nikogo  to nie zniechęciło i zawodnicy licznie pojawili się na starcie w Pustkowie Osiedlu.
Odcinek „Ring” wydawał się prosty, lecz jak się okazało, kilka załóg miało tam nie lada problemy. Kolejne dwa odcinki „Osada ”oraz  „Owady” były esencją rajdowego rzemiosła na Podkarpaciu i nikt nie mógł narzekać na ich poziom trudności. Tam również kilka załóg miało problemy i część z nich musiała się niestety wycofać z rywalizacji. Jednak najważniejsze, że nikomu nic się nie stało i wszyscy cało i zdrowo wrócili do swych domów.
Gratulujemy zwycięzcom ale także i tym, którzy cało dojechali do mety.

MM

2019-04-08 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Nasi w Memoriale

W dniach 05-07 kwietnia w Wieliczce odbył się 3 Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Na tak poważnej imprezie nie mogło zabraknąć reprezentacji naszego klubu i tak:
Robert Długopolski / Paweł Piczak - Honda Civic Type-R - 9 miejsce w klasie 2
Michał Szerla / Oskar Tichanowicz - Citroen AX GT - 9 miejsce w klasie 1
Bartosz Bąk / Adrian Mroszczyk - Honda Civic Type-R - nie ukończyli

Gratulujemy wyników i dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu.

pp


2019-04-08 | komentarzy: 0 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

KJS Rajd Ziemi Dębickiej 2019

Od wielu lat dostajemy zapytania, dlaczego w Dębicy nie organizujemy KJS-ów. Tak więc w tym roku z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich na KJS Rajd Ziemi Dębickiej, pod honorowym patronatem Wójta Gminy Dębica Pana Stanisława Rokosza oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pana Krzysztofa Lipczyńskiego, który odbędzie się już 28 kwietnia. Będzie to 2 runda Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego w KJS.

Baza zawodów będzie zlokalizowana w Pustkowie Osiedlu, skąd zawodnicy wyruszą na 3 próby sportowe w Kochanówce i Stobiernej: Ring, Osada i Owady. W sumie do przejechania będzie 15,3km oesowych ciekawych drogowych prób.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem uzupełniającym i wysyłania zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców.

pp

Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl