piątek, 19.04.2019r.
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

2010-05-07 | komentarzy: 9 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Wyścig Samochodowy Gnojnica 2010.

Automobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza na wyścig samochodowy, który odbędzie się w niedzielę 30 maja w miejscowości Gnojnica koło Ropczyc. Dzięki uprzejmości władz samorządowych mamy do dyspozycji jeden z najatrakcyjniejszych według nas odcinków rajdowych w okolicy. Jest to wąska i kręta droga prowadząca między polami, pnącą się lekko pod górę o długości ok. 1 km. Wyścig ten będzie II eliminacją Samochodowych Zawodów Klubowych 2010.

Biuro zawodów, czynne od godziny 8, będzie zlokalizowane niedaleko startu w budynku Szkoły Podstawowej w Gnojnicy Dolnej. Odbędzie się w nim odprawa oraz rozdanie nagród, będzie też gorący posiłek dla startujących załóg. O godzinie 10 wystartuje pierwszy zawodnik do przejazdu zapoznawczego, a o 11 rozpoczną się trzy przejazdy wyścigowe. Po mecie stop zawodnicy jadą drogą dojazdową w normalnym ruchu ulicznym na start odcinka - trasa opisana jest w książce drogowej zamieszczonej poniżej, a całość pętli wynosi ok. 5 km.

Gnojnica to trudny odcinek, gdyż niewielka szerokość drogi oraz brak poboczy nie pozostawiają marginesu na błędy, dlatego prosimy kierowców o rozsądną jazdę i przypominamy, iż do klasyfikacji końcowej zaliczana jest suma 3 przejazdów. Kibiców z kolei prosimy o zachowanie ostrożności oraz podporządkowanie się poleceniom służb zabezpieczających odcinek. Mamy nadzieję, że razem uda się stworzyć interesujące widowisko.

AKTUALIZACJA: Po wewnętrznej stronie newralgicznych zakrętów, poza asfaltem będą ustawione pachołki w celu uniemożliwienia cięć.
pp

Do pobrania:

Regulamin Uzupeniajcy Gnojnica.pdf
mapka Gnojnica.pdf
Ksiazka drogowa.pdf
karta_zgloszenia_Gnojnica.doc
karta_BT_Gnojnica.doc
Dla kibica INFORMACJA.pdf
lista_startowa_gnojnica.pdf

Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl