poniedziałek, 12.04.2021r.
Imieniny: Juliusza, Lubosława, Wiktoryny

2011-12-16 | komentarzy: 4 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Omega Pilzno Rally Team po sezonie 2011

Zakończył się kolejny sezon dla zawodników startujących w Rajdowym Pucharze Polski. Dębicka załoga Adam Sidor / Bartłomiej Dziurzyński zajęła w nim 4 miejsce w markowej klasie Opla Astry.

Dla zawodników był to trudny sezon, który rozpoczęli optymistycznie, zdobywając 3 i 2 miejsce w klasie Astry w Rajdzie Świdnickim. Wycieczka na Rajd Mazowiecki zaowocowała 4 miejscem, po czym nastąpiły 2 pechowe Rajdy: Karkonoski ukończony na 7 miejscu oraz nie ukończony Rajd Rzeszowski. Zwieńczeniem sezonu był Rajd Wisły, na którym załoga zajęła 4 miejsce w klasie.

Adam Sidor: Praktycznie na każdej imprezie występowały problemy techiczne z samochodem, ale cały czas z optymizmem patrzyliśmy w przyszłość. Najważniejsze, że zaliczyliśmy dużo kilometrów oesowych, wykręciliśmy pare fajnych czasów i znacznie poprawiliśmy opis trasy. W trakcie przerwy chcemy popracować trochę nad naszą rajdówką - może jeszcze się uda coś z niej wycisnąć i do zobaczenia na oesach RPP 2012.

Jako Klub gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników i zapraszamy do oglądnięcia klipu podsumowującego tegoroczne ich starty.


pp


Nasi partnerzy:
Projekt i wykonanie UniHost.pl