piątek, 24.05.2019r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

2012-04-18 | komentarzy: 6 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

40 Rajd Świdnicki Krause

Jubileuszowy 40 Rajd Świdnicki Krause odbędzie się w najbliższy weekend w dniach 20-22 kwietnia. Na to rajdowe święto zjadą się zawodnicy Mistrzostw Polski, Rajdowego Pucharu Polski oraz trzeciej ligi. Nie zabraknie również zawodników naszego Klubu. Adam Sidor z Tomaszem Kozłowiczem wystartują Oplem Astra GSi w RPP.

Adam Sidor: Zimową przerwę poświęciliśmy na kosmetyczne zmiany w rajdówce. Nie mieliśmy czasów na testy przed rajdem ale jesteśmy dobrej myśli. Postaram się pojechać równo i czysto - mam nadzieję, że to zaprocentuje na mecie. Dziękujemy naszym partnerom: Rotinger, Tabor, Sieć serwisowa Degum oraz Moto-Hurt Ropczyce. Naszą Astrę serwisuje M-Car.

W trzeciej lidze zobaczymy Wojciecha Wysokińskiego: Bardzo się cieszę z możliwości wystartowania w tym rajdzie. Tym razem postaram się doprowadzić do mety Mirosława Pałeczke w A-grupowym Peugoecie 206. Co prawda jedziemy na końcu stawki "bez pomiaru czasu" lecz organizator nie pozwoli nam się nudzić, ponieważ jeździmy dwa dni wraz z RSMP. Z Mirkiem nie mieliśmy jeszcze możliwości współpracy, lecz mam nadzieje, że już po pierwszych kilometrach się dogadamy.

pp


Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl