piątek, 24.05.2019r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

2013-08-16 | komentarzy: 32 | pobierz w formacie pdf | powiadom znajomego

Zaproszenie na Wyścig Jodłowa 2013

Automobilklub STOMIL serdecznie zaprasza na Wyścig Jodłowa, który odbędzie się w sobotę 17 sierpnia w ramach Dni Gminy Jodłowa. Po raz kolejny przygotowaliśmy nową trasę, po raz kolejny jest to trasa trudniejsza niż poprzednie. Prawdopodobnie jest to najciekawsza trasa na jakiej ścigaliśmy się do tej pory. Wyścig będzie składał się z 2 odcinków o długości 0,95km i 1,45km następujących po sobie i rozdzielonych metą Stop-Start - tak jak rok temu w Dzwonowej. Ze względu na trudność trasy zalecamy start z pilotem, który tym razem może mieć duży wpływ na wynik. Trasa jest na tyle kręta, że nie przewidujemy szykan w celu obniżenia średniej prędkości. Na niektórych zakrętach będą ustawione ograniczenia cięć, pozostałych prawdopodobnie i tak nie będzie można ciąć ze względu na dużą bliskość rowów i skarp.

Baza Wyścigu będzie mieściła się w szkole w Jodłowej (również tak jak na Wyścigu Dzwonowa). Wpisowe będzie wynosiło 120zł, prosimy o przesyłanie kompletnych zgłoszeń wraz z wpłatą wpisowego - tylko takie zgłoszenia będą gwarantowały miejsce na liście i start w imprezie.

Dziękujemy Wójtowi Jodłowej Panu Robertowi Musze za udostępnienie tej drogi. Zapraszamy również kibiców na to ciekawe widowisko i jednocześnie informujemy, że na trasę nie ma dojazdu bocznymi drogami, przez to na wyznaczone miejsca trzeba podejść pieszo, przed Wyścigiem, od strony mety i pozostać tam do zakończenia przejazdów wyścigowych.

Po zawodach odbędzie się wręczenie nagród za Wyścig jak również za cały sezon Samochodowych Zawodów Klubowych 2013. Następnie o godzinie 19 zapraszamy na Biesiadę muzyczno-taneczną pod gwiazdami w Jodłowej.

Poniżej pełny program Dni Gminy Jodłowa:

17 sierpnia 2013
godz 9 - Wyścig Samochodowy
godz 17 - podsumowanie Wyścigu
godz 18 - Turniej Rodzin - Olimpiada Sportowa
godz 19 - Biesiada muzyczno-taneczna pod gwiazdami

18 sierpnia 2013
godz 14 - Msza w Sanktuarium Dzieciątka Jezus w Jodłowej
godz 14:50 - Przemarsz na boisko przy ZS w Jodłowej
godz 15 - Powitanie gości
godz 15:10 - Przegląd wieńców dożynkowych oraz podsumowanie konkursu na najpiękniejszy ogród w gminie Jodłowa
godz 15:30 - Prezentacja gminnych zespołów artystycznych
godz 17:30 - Program dla dzieci "Przygody Klary i Żabusia"
godz 19 - Koncert zespołu "Wędrowne Gitary"
godz 20:30 - Zabawa taneczna

Patronat medialny: portal ryglice-okolice.pl

Komunikat nr 2: Na drugim odcinku przed szczytem zostanie umieszczona szykana mająca na celu spowolnienie samochodów oraz zapobiegnięcie dalekim skokom.

Komunikat nr 3: ZMIANA REGULAMINU UZUPEŁNIAJĄCEGO – BARDZO WAŻNE !!!

Prosimy o zapoznanie się z treścią zmienionego REGULAMINU UZUPEŁNIAJĄCEGO.

Otrzymaliśmy stanowisko Okręgowej Komisji Sportu Samochodowego PZM w Krakowie nt. imprezy w Jodłowej. Decyzja ta powoduje, że musimy imprezę rozpocząć o godz. 6:00 odbiorem administracyjnym i technicznym. O 8:15 będzie odprawa z zawodnikami, o 8:30  start do przejazdu zapoznawczego co 10 sekund. O godz. 9, 10, 11 trzy przejazdy wyścigowe Wisowa 1, a następnie trzy przejazdy Wisowa 2  o godz 13, 14, 15.

Zawody kończymy o godz 17 tej . O 17:15 wyniki nieoficjalne, a o 17:30 ogłoszenie wyników oficjalnych i następnie rozdanie nagród za sezon . Przypominamy, że ze względu na wąska drogę parkowanie samochodów odbywa się tylko na poboczu. Na wszystkich odcinkach dojazdowych obowiązuje prędkość maks. 50 km/h. Na 800 metrze Wisowa 2 tj. 100 metrów przed „hopką” we wszystkich przejazdach będzie znajdować się szykana ograniczająca prędkość.  Przed startem do wyścigu możemy zapoznać Państwa z dokumentacją dotycząca procedury uzyskania wizy. Mimo wszystko jesteśmy zadowoleni, że możemy się spotkać i kolejny raz oddać się nauce bezpiecznej jazdy. 


pp

Do pobrania:

Regulamin_uzupelniajacy_Jodlowa_2013.doc
zgloszenie_jodlowa2013.doc
dojazdowka_jodlowa2013.pdf
plakat_jodlowa2013.jpg
lista_zgloszen_jodlowa_2013.pdf
Mapka_Jodlowa_2013_orientacyjna.pdf
Mapka_Jodlowa_2013_odcinek.pdf

Nasi partnerzy:


Projekt i wykonanie UniHost.pl