wtorek, 26.10.2021r.
Imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy

2019-03-11

Ściganie czas zacząć

Automobilklub STOMIL w Dębicy serdecznie zaprasza na Super Oes dla Mai, czyli zawody, które odbędą się na drogowym odcinku w okolicach Grudnej Dolnej w sobotę 30 marca 2019 r.

Podobnie jak w poprzednim roku, łączymy siły z zaprzyjaźnionymi automobilklubami, aby cykle Puchar Automobilklubu Stomil (5 rund) oraz Mistrzostwa Galicji (6 rund) były dla Was jak najciekawsze. I tak nadchodzące zawody będą pierwszą rundą obu tych cykli. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami oraz do jak naliczniejszego udziału.

Aby wziać udział w zawodach, wystarczy posiadać sprawny technicznie samochód oraz kaski dla siebie i pilota. Do Waszej dyspozycji będzie nowy drogowy odcinek o długości 2 km, z którym najpierw należy dwukrotnie się zapoznać, a nastepnie wykonać 3 przejazdy na czas. Załoga, która uzyska najkrótszy sumaryczny czas przejazdów wygrywa. Proste? W takim razie wypełnij załączony formularz zgłoszenia i do zobaczenia na starcie.

Poza stroną sportową, te zawody mają jeszcze jeden bardzo ważny cel: pomoc małej Mai. Ta kilkumiesięczna dziewczynka, ciężko doświadczona przez los, wymaga stałej rehabilitacji oraz drogich leków. Pomóżmy tak jak umiemy. W trakcie trwania zawodów będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, a po zakończeniu przejazdów sportowych odbędą się przejazdy licytowane - jak na Motoorkiestrze. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda jazda po prawdziwym rajdowym odcinku, to nie może Cię tam zabraknąć.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

pp

Do pobrania:

regulamin_pucharu_akstomil_2019.pdf
regulamin_ramowy_galicja_2019.pdf
regulamin_uzupelniajacy_maja_2019.pdf
o_mai.jpg
zgloszenie_maja_2019.doc
Lista_zgloszen_Brzostek_2019.pdf
uzyczenie_pojazdu.docx
Harmonogram OA BK Brzostek 2019.pdf

Nasi partnerzy: